رضوي
۲۴ بهمن , ۱۳۹۷

“جهانِ اشیا” در گالری فرشته جان می‌گیرد

نمایشگاه انفرادی علی رضوی با عنوان ” جهانِ اشیا” در گالری فرشته برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهر کتاب فرشته؛ نمایشگاه انفرادی “جهانِ اشیا” با مجموعه آثاری از علی رضوی در گالری این مجموعه فرهنگی – هنری برگزار می شود.

“جهانِ اشیا” تصاویر گرافیتی فی البداهه ای از جهان را پیشِ روی تماشاگر به نمایش می گذارد که پر ازدحام و شلوغ است؛ طبیعتِ بی جانِ عظیمی که اشیا در آن جان می گیرند.

رضوي

رضوي

اشکال مکعبی ای که درهم ادغام شده اند و یا از هم عبور می کنند. تجسمی از فضای پرسپکتیوی و درهم از خطوطی که از هم می گذرند و دنیایی را تصویر می کنند که خوب یا بد ، تمام ابعاد وجودی زندگی شهری ، مرگ و هرانچه در زیست ماست را به نمایش می گذارد. او از ناخوداگاه بیدار خود و در همان لحظه ، هرانچه از ذهنش در گذر است را ثبت می کند و مانند آجرهای یک بنا در هم می آمیزد تا شهری بسازد که چون اشکالی از اشیاء مصرفی روی هم تل انبار یا سرریز شده اند. گویی او به شلختگی های جهان حاضر نظم می دهد و در تجمع و تفرق فرم ها ، پرده ای از ذهن و وجود خود را به نمایش می گذارد و برای تصویر آن از نشانه ها کمک می گیرد. اشکال انبار تجهیزاتی را می ماند که زنجیروار به هم متصل اند و نقاش تل گونه همه چیز را به تصویر می کشد.

گفتنی است آیین گشایش این نمایشگاه عصر آدینه بیست و ششمِ بهمن ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در گالری فرشته برگزار می شود و علاقمندان می‌توانند به مدت ده روز از آن بازدید نمایند.

برچسب‌ها: ,