Fin5555all
۱۳ شهریور , ۱۳۹۷

سیری بی انتها در چشم اندازِ فرشته

نمایشگاه گروهی «سیری بی  انتها در چشم انداز» با مجموعه آثاری از بیست و هفت هنرمند در گالری فرشته برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهر کتاب فرشته؛ عصر آدینه شانزدهم شهریورماه آیین گشایش نمایشگاه «سیری بی انتها در چشم انداز» در گالری این مجموعه فرهنگی ـ هنری برگزار خواهد شد. این نمایشگاه گروهی كه با کیوریتوري طلا رنجبران انجام شده است، مجموعه آثاری از بیست و هفت هنرمند را شامل می شود و با تمرکز بر مناظر طبیعی، یکی از ژانرهای قدیمی هنر با عنوان چشم انداز یا منظره نگاری (Landscape) را بازآفرینی کرده است.

Fin5555all

از ویژگی های این ژانر می‌توان به ظرفیت تطبیق با دوران‌های مختلف اشاره کرد؛ پتانسیلی که سبب می‌شود آثار هنری این ژانر متناسب با مسائل معاصر در هر دوره‌ای، بیان تازه‌ای پیدا کنند. گفتنی است آثار حاضر در این مجموعه، هر کدام بر مبنای بیان شخصی هر یک از این هنرمندان است، هنرمندانی که برخی از آنها نقاش حرفه‌ای هستند و برخی دیگر پیشه‌ای غیر از هنرهای تجسمی دارند.

اسامی هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه گروهی به شرح ذیل است:

روشنک نوری، وحید بیک وردی، ساناز شفقی، المیرا یوسفی، صبا قاسمی‌زاده، شاهرخ خواجه‌نوری، سورن علاء، نسرین طالبی، یکتا تَرکی، موژان آذر، سمانه فیاض، میشا شریفی‌مقدم، عاطفه غفاری، شکوفه خرم‌رودی، هانیه فرهادی نیک، سکینه علائی، مریم علی‌آبادی، فاطمه کاظمی، یاسین کاظمی، مریم فرشاد، زهرا نازلی، سینا قدکساز، شیده شکرآبی، بهارناز واثقی، حمید قندچی، فرزانه هنرکار و یوتینگ وانگ.

اين نمايشگاه شانزدهم شهريورماه ساعت ۱۶ در گالري فرشته به نشاني: خيابان دكترعلي شريعتي، پايين‌تر از پل صدر، روبه‌روي پاركينگ رويال، پلاك ۱۶۷۱ افتتاح مي‌شود.