۳
۰۲ شهریور , ۱۳۹۶

رونمایی از آلبوم رویایی

آیین رونمایی البوم رویایی, اثری از ایمان زارع عصر روز پنجشنبه دوم شهریورماه در شهرکتاب فرشته برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرکتاب فرشته, ایین رونمایی البوم موسیقی رویایی در شهرکتاب فرشته  برگزار شد.
در این مراسم چهره هایی چون تورج شعبانخانی, کامیار شاه نظری, همایون علوی, بهنام شهرکی و جمعی از علاقمندان به موسیقی حضور داشتند.
در ابتدای این مراسم کامیار شاه نظری گفت: با توجه به اینکه در کار فیلم و سریال فعالیت دارم می توان گفت هیچ تصویری بدون تمپوی موسیقی روح ندارد و تصویر با موسیقی تکمیل می شود.
در ادامه همایون علوی گفت:  ایمان در درجه اول یک دوست خوب و هنرمند برجسته است و با شنیدن چند ترک از آلبوم وی شگفت زده شدم و بالاتر از حد تصورم بود.
وی با بیان اینکه البوم بی کلام در بازار موسیقی چندان ماندگار نیست گفت: البوم وی یک موسیقی بومی است و خط ملودی این البوم بین المللی است.
وی افزود: ایمان زارع با وجویکه صدای خوبی دارد سعی کرد البوم بی کلامی ارایه کند که در مقایسه با خوانندگی کار  دشواری است و در این راه هیچ ارگانی از او حمایت نکرد و نسل جدید هنری بدون هیچ پشتوانه ای با هزینه شخصی اش دست به تولید اثارشان می زنند.
شعبانخانی در ادامه اظهار کرد: در عصر بعد از انقلاب ایمان زارع با تولید این البوم دست به کار تازه ای  زد  زیرا مهمترین امر در نتیجه بخش بودن یک کار شروع درست آن است.
وی افزود: ایمان جز کسانی است که با موسیقی خوب کارش را شروع کرده  و خود این کار جرات می خواهد زیرا موسیقی بی کلام در ایران ریسک است.
وی با بیان اینکه تک تک اعضای شرکت کننده در این مراسم وظیفه تبلیغ این البوم را دارند گفت: جوانان ما خیلی استعداد دارند ولی موسیقی امروز به دست اشخاصی سپرده شده که احساس مسئولیت کمتری دارند و به فکر کسب درآمد از موسیقی هستند
وی افزود: شما حضار در تبلیغ البوم ایمان زارع احساس مسئولیت کنید و برایش تبلیغ کنید تا احساس یاری در اجتماع جابیفتد.
در پایان ایمان زارع  گفت: استارت این البوم در چهار سال قبل زده شد و با نتیجه نرسیدن بسیاری از پروژه ها, تولید این آلبوم نتیجه این نشدن ها بود.
وی افزود: در تولید این البوم سعی کردم با همراهی بهنام شهرکی یک اثر استاندارد را ارایه کنم در پروسه سخت تولید این اثر در کنار وی بسیار آموختم.

عکس: مریم قاسمی

برچسب‌ها: