۲
۰۳ شهریور , ۱۳۹۶

آلبوم “مه زده” رونمایی شد

آیین رونمایی و جشن امضا آلبوم موسیقی “مه زده” در شهر کتاب فرشته برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرکتاب فرشته, آلبوم موسیقی “مه زده” توسط مهرداد حاجی بابایی همراه با اجرای قطعاتی, عصر جمعه سوم شهریورماه برگزار شد.

این مراسم با اجرای سه قطعه موسیقی با نام های کافه های خواب, فلاش بک و رویا برای حضار  اجرا شد.
حاجی بابایی در توضیح روند تولید و اجرای آلبوم مه زده گفت: آلبوم “مه زده” شامل ٨ قطعه است و از سال ٩١ شروع به جمع آورى شده و ٢ سال تمام زمان برده. آهنگ سازى و تنظیم قطعه ها بر عهده بهروز پایگان بوده و ترانه سرایانى چون آقایان عبد الجبار کاکایى، احسان رعیت و هومن حسن پور و همچنین خانم سُها سپانلو با ما همکارى کرده اند.

شروع کار این البوم به سه سال قبل برمی گردد. بهروز پایگان تنظیم کننده این البوم بود. در این البوم از اشعار  یغما گلرویی, احسان رنگرز  و عبدالجبار کاکایی استفاده شده است.
وی افزود: این آلبوم بنابر فضای سه سال پیش ساخته شده و در اجرای امروز این البوم دست به تنظیم دوباره البوم زده ایم و سعی می کنیم در آینده کارهای بهتری را انجام بدهیم.
دیگر عوامل این آلبوم عبارتند از کیارش پاک طینت نوازنده سل, حسین حاجی حسینی کامپوزیشن و آهنگسازی, پویا یزدانی, الهام ولی آبادی,   پویا یزدانی, حمیدرضا معروف خوانی, آیدین نیکومرام.
همچنین در این مراسم قطعه رویا با تنظیم و آهنگسازی مهراد حاجی بابایی برای نخستین بار برای حضار به اجرا درآمد  و را استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد.

عکس: مریم قاسمی

برچسب‌ها: